Hlídací pes
Nastavte si zdarma
hlídacího psa
Chci odebírat:
Byty
Prodej

Prodej Ubytovací jednotky 2+kk 48,35m2, Bydlení Šantova, Olomouc - Centrum , REZERVOVÁNO

Thumbnail
Thumbnail
Thumbnail
Thumbnail
Thumbnail
Thumbnail
Thumbnail
Thumbnail
Thumbnail
Thumbnail
Thumbnail
Thumbnail
Thumbnail
Thumbnail
Poloha zadaná inzerátem je ulice.

Soubory

Základní informace

Cena bytu: 2 180 000
Poznámka Byty v centru přímo od Developera, neplatíte provizi, sazba DPH 21%, 4% daň z nabytí platí kupující
Popis REZERVOVÁNO
Provize včetně provize
Poplatky včetně poplatků
Právní servis včetně právního servisu
Průměrné náklady na bydlení 1800,- Kč bez elektřiny
Hypotéka ANO
Obec Olomouc
Ulice Šantova
Informace o nabídce
Číslo zakázky N1-B-213 UJ
Datum aktualizace 06.02.2019
K dispozici od 15.11.2019
Kontakt makléře
Kontakt na makléře

Rastislav Šrajer
+420 724 972 272
info@bydlenisantova.cz

Popis nabídky

Hledáte bydlení v atraktivní, a přitom klidné lokalitě uprostřed Olomouce? Hledáte místo, které se nachází přímo v centru dění a současně vám vždy poskytne ochranu před veškerými rušivými vlivy a nepohodou?
Že to není možné? To, co nabízí developer Sochorova stavební s.r.o., není pouhým kompromisem mezi těmito - na první pohled protichůdnými - variantami. Bydlení Šantova - to je jejich symbióza.

Pořiďte si novou ubytovací jednotku č. N1-B-214 UJ, orientovanou na Sever o dispozici 2+kk v nově vznikajícím městském bloku bývalých Sochorových kasáren, z níž to máte do centra jen na skok. Co byste řekli na krátkou procházku po krásách města? Pěší vzdálenost na Dolní náměstí je přibližně 7min (550m). Nebo vás lákají nákupy? Vše potřebné seženete v Galerii Šantovka, která se od vašeho budoucího bydlení nachází jen 2 minuty chůze (130m). A pokud se rozhodnete relaxovat, není nic snazšího než navštívit oblíbeného parku Bezručovy Sady, vzdáleného pouhé 4 minuty (300m).

Převažující rezidenční funkce celého areálu charakterizují velké prostorné lodžie a terasy. Dokonalou izolaci před vnějším hlukem a pevnou zástěnu zajistí mezibytové cihlové příčky tloušťky 30cm postavené systémem Porotherm AKU SYM a výhled do okolí okna a francouzská okna s izolačními trojskly. Rovněž bytelné a vizuálně přitažlivé dřevěné dveře a zárubně s povrchem CPL laminát odhluční celý prostor; navíc vydrží celou věčnost.
Aby byl dojem z této oázy klidu a komfortu dokonalý, tak o to se postarají vinylové podlahy a moderní keramické obklady a dlažba. Zima rozhodně nepřekvapí ty choulostivější z vás - s teplovodním podlahovým topením v obývacím pokoji a koupelně budou vaše nohy jako v bavlnce.

Nezapomínáme ani na úložné prostory, o kterých platí, že jich není nikdy dostatek, proto každý z bytů disponuje šatnou, nebo přípravou na prostorné vestavěné skříně, ale také možnost dokoupení přímo sousedící komory k bytu, kterou můžete využít jak samostatně, tak i sloučit s bytem.
Problematika parkovacích stání v komplexu je řešen vnitřními parkovacími stáními v suterénech jednotlivých domů, tak i samostatně řešeném dvoupodlažním suterénním parkovacím domem, který bude zatravněn a tak skryt lidskému oku. Pro veřejnost a návštevy budou k dispozici venkovní parkovací stání ve vnitrobloku.

K bytům je možno dokoupit komfortní příslušenství: sklep, komoru na patře, vnitřní parkovací stání. Termín zahájení výstavby prosinec 2017, dokončení říjen 2019. Našim klientům dále zajišťujeme služby vlastního hypotečního centra, které Vám může bezplatně zajistit vyřízení hypotečního financování u bankovního ústavu dle vlastního výběru s výhodami, jenž jsme Vám ve spolupráci s jednotlivými bankami připravili. Pro investory zajišťujeme také bezplatně následný pronájem. Kompletní nabídku naleznete na našich webových stránkách a další podrobnosti Vám rádi sdělíme při osobním setkání. Rastislav Šrajer, manažer projektu.

Zobrazit více Skrýt popis

Poptávkový formulář

*
*
*
*
* captcha
  • Partneři