Hlídací pes
Nastavte si zdarma
hlídacího psa
Chci odebírat:

Zahájení předprodeje nových etap našich projektů

Vážení klienti,

rádi bychom Vám nabídli dlouho očekávané spuštění předprodeje nových etap našich projektů, které vám níže v krátkosti představím:

 

Další etapa výstavby lokality Janského, představuje výstavbu bloku C1 + C2, v první fázi bytového domu C2 s předpokládaným dokončením 10/2019, další část bloku, bytový dům C1 bude stavebně navazovat na bytový dům C2, předpokládaný termín kolaudace 10/2020. Zahájení výstavby C2 plánujeme na přelomu jara/léta 2018, dle vydání stavebního povolení. Zahájení předprodeje od konce ledna 2018!

 

Náš již stávající partnerský projekt ,,Bydlení Šantova'' v centru města, kde již běží prodej bytového domu N1, brzy nabídne prodej bytů v další etapě, a to prodej bytového domu přímo sousedícího s BD N1, a to BD s původním označením ,,AB'', přejmenovaného na BD ,,A''. Základní podklady pro prodej se v nynější době připravují, zahájení předrezervací předpokládáme nejdříve ze začátku března 2018. V případě vašeho zájmu o přednostní oslovení z naší strany, prosím pošlete blíže specifikovanou poptávku s označením předmětu mailu ,,ZÁJEM O PŘEDPRODEJ A ŠANTOVA'' na email info@bydlenisantova.cz

 

Dále mi dovolte oznámit vám čerstvou novinku. Majitelé společnosti Stafos-real, s.r.o., vstoupili do jednoho z úplně nových olomouckých developerských projektů s názvem ZLATÉ TERASY, přičemž se stala společnost Stafos-real, s.r.o., partnerem tohoto projektu. První etapa výstavby bytového domu A je již v prodeji u externích partnerů. Jako jediní budeme nabízet bytové a nebytové jednotky a příslušenství bez navýšení o provizi RK, tj. stejně jako u našich dosavadních projektů - PROVIZI NEPLATÍTE. Podklady a ceny k prodeji budeme zpracovávat a chystat pro vás v nejbližších dnech. Více informací na emailu srajer@stafosreal.cz , do předmětu emailu prosím uvádějte ,,ZLATÉ TERASY''. Pro první seznámení přikládáme vizualizace projektu.

 

Jedná se o neveřejnou nabídku zamluvení a předrezervací pouze pro naše stávající a nově registrované klienty, tuto nabídku nenaleznete na žádných veřejných realitních serverech až do oficiálního spuštění prodeje jednotlivých projektů!

 

 

S přáním hezkého dne

Rastislav Šrajer

prodejce developerských projektů

Stafosreal, Bydlení Šantova, Zlaté terasy

tel.: 724972272

email: srajer@stafosreal.cz info@bydlenisantova.cz 

Archiv novinek
  • Partneři