Hlídací pes
Nastavte si zdarma
hlídacího psa
Chci odebírat:

Financování

Bezplatné služby financování pro stávající i budoucí klienty

Developerská společnost STAFOS-REAL s.r.o. ve spolupráci se společností HYPOREFINOL s.r.o. nabízí prostřednictvím hypotečního centra bezplatné služby financování pro všechny stávající i budoucí klienty. Spolupráce obou společností úspěšně funguje již od roku 2013 a zajistila řadě klientů finanční prostředky na jejich vysněné bydlení. Podíleli jsme se například na financování koupě bytů v jednotlivých etapách developerských projektů na ulici Janského a na ulici Topolova. Všichni klienti naší společnosti mají v bankách a stavebních spořitelnách již předjednány zvýhodněné podmínky financování. Našim přáním je, aby byl nákup nového bydlení pro klienty snadnější a rychlejší.

Sjednejte si výhodné financování

Nezbytným krokem pro sjednání výhodného financování je osobní schůzka s naším finančním poradcem. Většina schůzek s klienty se uskutečňuje v kanceláři hypotečního centra na Kollárově náměstí 2 v Olomouci (3 minuty od tramvajové zastávky Náměstí hrdinů s možností parkování přímo před kanceláří).

Co si vzít na schůzku s sebou

Zpravidla je nutná rezervační smlouva na nemovitost u naší společnosti, návrh budoucí kupní smlouvy, občanský průkaz a orientační výše měsíčního příjmu. Na dalších potřebných dokladech se s Vámi domluví hypoteční poradce před sjednanou schůzkou.

Další krok po osobní schůzce s finančním poradcem

Po celkové finanční analýze, následuje po vzájemném odsouhlasení výběr úvěrující banky nebo stavební spořitelny, kompletní soupis a doložení podkladů bance/stavební spořitelně. Nezbytnou součástí je zajištění znaleckého ocenění nemovitosti, kterou má na starosti poradce.

Úhrada kupní ceny

Úhrada kupní ceny probíhá formou postupných splátek – zálohových faktur navázaných na průběh výstavby projektu a platebního kalendáře. Z počátku standardně platí kupující vlastní zdroje a po zapsání rozestavěných bytových jednotek do katastru nemovitostí tzv. prohlášení vlastníka hradí faktury dle platebního kalendáře banka/stavební spořitelna z úvěru, až do samotné kolaudace nemovitosti, a to vše za součinnosti hypotečního poradce. Veškeré požadavky záleží na individuální domluvě, na Vašich potřebách a možnostech.

Financování bez splátek a poplatků bance

Po schválení hypotečního úvěru a podpisu úvěrové smlouvy nehradíte žádné splátky a poplatky bance. S námi máte jistotu, že část kupní ceny, kterou uhradíte z hypotečního úvěru, máte již k dispozici k čerpání na úvěrovém účtu. Po prvním čerpání hradíte pouze úroky z vyčerpané částky, po úplném vyčerpání hypotečního úvěru uhradíte dohodnutou anuitní splátku z úvěrové smlouvy.

Financování nadstandardů vybavení

Požadavek financování nadstandardů vybavení se nastavuje a žádá u banky při samotném počátku procesu schválení hypotečního úvěru. Vyhnete se tak obtížnému a zpravidla dražšímu dodatečnému schvalování požadované částky, např. úvěru ze stavebních spořitelen nebo jiných nezajištěných úvěrů.

Služby hypotečního centra, které se vyplatí

Hypoteční poradce Vás povede od samého začátku financování a nastaví Vám nejvhodnější a nejefektivnější financování včetně všech Vašich požadavků (odložení splátek na počátku splácení, mimořádné splátky úvěru bez sankce, pojištění, apod.) Poradce hlídá důležité zápisy, úkony spojené se změnami na katastru a kompletně přichystá čerpání úvěru. Služby poradce Vám ušetří čas, peníze za poplatky a povinnosti spojené s financováním. Chceme, aby Vaší jedinou povinností byla radost z nového bydlení.

Kompletní služby pro naše klienty

Díky spolupráci se společností HYPOREFINOL vám zajistíme kompletní služby. Můžete se na nás spolehnout při samotném procesu schvalování úvěru, čerpání úvěru dle platebního kalendáře, až po splnění všech následných podmínek z úvěrové smlouvy.

BEZ POPLATKU:

 • za zpracování hypotečního úvěru
 • za zpracování znaleckého posudku
 • za protokol o stavu výstavby
 • za čerpání na návrh na vklad zástavního práva
 • vklad zástavní smlouvy do katastru nemovitostí (úhrada správního poplatku 1.000,- Kč)
 • aktualizace listu vlastnictví v průběhu stavby
 • vyjednání případných úrokových výjimek

SERVIS HYPOTEČNÍHO ÚVĚRU:

 • zkušený finanční poradce v oblasti developerských projektů
 • kompletní zpracování hypotečního úvěru
 • zajištění znaleckého posudku pro banku
 • zajištění protokolu o výstavbě pro banku
 • účast při podpisu dokumentů v bance
 • účast a zajištění plnění podmínek čerpání z úvěrové smlouvy
 • účast a zajištění plnění podmínek po kolaudaci
 • předání listu vlastnictví k bytové jednotce po zápisu zástavního práva k nemovitosti
 • předání listu vlastnictví k bytové jednotce po zápisu vlastnického práva k nemovitosti
 • Partneři