+420 585 229 856 Po-Pá: 9:00-16:00

O nás

Společnost STAFOS – REAL, s.r.o., byla založena v květnu 2005 s cílem uspokojení potřeb široké klientely, hledající kvalitní bydlení za dostupné ceny. Společnost zajišťuje vše, přes zakoupení pozemků pro výstavbu, územní rozhodnutí, stavební povolení, výstavbu bytových domů a prodej, komplexně ve vlastní režii.

Výstavba bytových domů byla zahájena v areálu ulice Peškova, kde bylo postaveno a prodáno cca 300 bytů. V současné době pokračujeme s výstavbou bytových domů na ulici Jeremiášova a Janského. Na ulici Jeremiášova byl dokončen blok tří bytových domů, ve kterém bylo postaveno a prodáno cca 150 bytů.

Na ulici Janského je postupně realizován investiční záměr I. etapy výstavby bytových domů „A1, A2, A3“. Současný stav je takový, že z plánované výstavby bytových domů je zkolaudován první dům „A1“, ve kterém je 85 bytů, které jsou všechny prodány. Další bytový dům „A2“, navazující na bytový dům „A1“, je rozestavěný a kolaudace plánovaná na listopad 2015. U navazujícího bytového domu „A3“ plánujeme začít s výstavbou na počátku roku 2015 s plánovanou kolaudací v listopadu 2016. Provedení staveb v této lokalitě zajišťuje stavební společnost STAFOS, spol. s r.o., Tovární 40, Olomouc.

Dále provádíme postupný investiční záměr výstavby bytových domů „B3, B2, B1“ na ulici Topolová, v Olomouci - městské části Slavonín. V této lokalitě v současné době realizujeme I. etapu - výstavbu bytového domu „B3“ Tato etapa projektu zahrnuje výstavbu čtyřpodlažního zděného bytového domu, který tvoří 40 bytových jednotek s možností výběru dispozic od 1+kk až po 4+kk a orientací na všechny světové strany. Plánovaný termín dokončení v prosinci 2015.

Nyní zahajujeme v lokalitách Janského - Povel a Topolová - Slavonín, prodej dalších etap výstavby bytových domů, a to bytový blok „A3“ Janského - Povel a „B2“ Topolová - Slavonín. Termín plánované kolaudace u obou lokalit: prosinec 2016.

Aktuálně provozujeme také chod vlastní realitní kanceláře, abychom zajistili stávajícím i budoucím klientům komplexnější nabídku služeb, jako je například bezstarostné zajištění následného pronájmu prodaných bytů a nebytových prostor, či zajištění prodeje stávajících nemovitostí klientů, na pokrytí financování nového bydlení.