Hlídací pes
Nastavte si zdarma
hlídacího psa
Chci odebírat:
Developerský projekt Prodej

Atraktivní bydlení Janského A3

0%volných0 bytů z 83
100%prodáno83 bytů z 83
0%rezervace0 bytů z 83
Kontakt na makléře Rastislav Šrajer 724 972 272
srajer@stafosreal.cz
Atraktivní bydlení Janského A3

Rádi by jste bydleli v novém, energeticky nenáročném, ale i cenově dostupném bydlení?
Pak je tu pro Vás atraktivní městské rezidenční bydlení, další pokračování projektu Janského, navazující na úspěšně prodané projekty Jeremiášova a Janského A1, A2, B1. Tato etapa zahrnuje výstavbu sedmipodlažního zděného bytového domu, A3 s 70 bytovými jednotkami, jenž navazuje na bytové domy A1,A2. Nabízíme širokou nabídku bytů s možností výběru dispozic a orientace bytu. Vyjímečnost těchto bytů charakterizuje:
Nízkonákladové bydlení - energetická třída B, komfortní řešení zvukového a tepelného útlumu oddělením vnitřních chodeb od prostoru výtahu a schodiště a akustickotepelně izolační mezibytové příčky tloušťky 30cm, zátěžové koberce v chodbách, čistící zóna u vstupu do domu, výborné parkování, bezbariérový přístup, moderní výtah, velké prostorné lodžie, šatní komory, francouzská okna, výhled do relaxační zóny vnitrobloků naší rezidenční zástavby, soukromí uprostřed velkoměsta a především velmi výhodný poměr ceny a kvality použitých materiálů.

Využijte možnost výstavby Vašeho nového bytu na klíč, dle Vašich přání developerem s 10-ti letou tradicí! Zajišťujeme si vlastní výstavbu, následný prodej a našim klientům financování koupě bytu. Díky službám vlastního hypotečního centra, Vám bezplatně zajistíme hypotečního financování s výhodami, jenž jsme Vám ve spolupráci s bankami připravili.

Doprava

  • zastávka autobusu MHD (č. 16, 17) cca 7 min. chůze
  • zastávka tramvaje MHD (č. 1, 4, 6) cca 8 min. chůze

Školy a zdravotnická zařízení

  • 4 základní školy v blízkém okolí od 5 do 10 min. chůze
  • 6 mateřských škol od 3 do 10 min. chůze
  • Zdravotní středisko – poliklinika 4 min. chůze
  • Fakultní nemocnice Olomouc 12 min. chůze

Obchody a obchodní centra

Ostatní zařízení a zóny

Poptávkový formulář

*
*
*
fname:
  • Partneři