Hlídací pes
Nastavte si zdarma
hlídacího psa
Chci odebírat:
Developerský projekt Prodej

ZLATÉ TERASY - 2.etapa, Olomouc - centrum

zt-b-110.jpg zt-b-110.jpg
zlate-terasy-b-0026-v37.jpg zlate-terasy-b-0026-v37.jpg
zlate-terasy-b-0000-v37.jpg zlate-terasy-b-0000-v37.jpg
zlate-terasy-b-0002-v37.jpg zlate-terasy-b-0002-v37.jpg
zlate-terasy-b-0006-v37.jpg zlate-terasy-b-0006-v37.jpg
zlate-terasy-b-0007-v37.jpg zlate-terasy-b-0007-v37.jpg
zlate-terasy-b-0009-v37.jpg zlate-terasy-b-0009-v37.jpg
zlate-terasy-b-0013-v37.jpg zlate-terasy-b-0013-v37.jpg
zt-b-116.jpeg zt-b-116.jpeg
zt-b-118.jpeg zt-b-118.jpeg
Základní informace
Počet bytů celkem:
163
Počet volných bytů:
0
Akce:
Novinka
Dispozice:
Plocha:
Cena bytových jednotek
od:
do:
Dokončení výstavby:
11.2021
K nastěhování:
11.2021
Poptávkový formulář
Kontakt makléře
Kontakt na makléře

Rastislav Šrajer

realitní makléř

Mobil: 724 972 272
srajer@stafosreal.cz

ZLATÉ TERASY - 2.etapa, Olomouc - centrum

Byty a komerční prostory přímo od developera s 14-ti letou praxí v oboru! Neplatíte provizi RK a 4% daň z nabytí! Jako spolumajitel a výhradní prodejce projektu, Vám nabízíme byty a komerční prostory bytového domu B, jenž navazuje na úspěšně prodanou první etapu bytového domu A, na ulici Wolkerova, Olomouc - centrum.

Jedná se o architektonicky velice zajímavě řešený objekt tvaru U, který nabízí ke koupi byty i komerční prostory pro zajištění potřebných služeb. Budova bude vybavena nadstandardně prostorným výtahem s hloubkou více než dva metry, do kterého se vleze bez problému např. jízdní kolo. Dvě podzemní podlaží jsou vyhrazena pro parkování a spolu s parkovacími místy v přízemí nabízí až 190 parkovacích míst různých velikostí! Přízemí (tedy 1.NP) dále nabízí komerční prostory umístěné podél ulice Wolkerova a na nárožích, které lze upravit na míru vašim požadavkům velikosti a uspořádání jednotky! Dalších šest nadzemních podlaží nabízí široké spektrum výměr bytových jednotek různých dispozic od 1+kk až po 5+kk - menší i rozlehlejší byty o stejné dispozici, jako například 2+kk od 42,90 do 66,20 m2. Každý byt bude mít svůj balkón nebo lodžii. K bytům je možné dokoupit komory přímo na patře. Termín dokončení předpokládáme do listopadu 2021.

Pořiďte si nový byt v developerském projektu, který klade důraz na moderní architektonické řešení a použití kvalitního stavebního materiálu. Při navrhování budovy, společných prostor i samotných bytů vycházíme z mnohaletých zkušeností v oboru. Standardní vybavení bytů obsahuje mimojiné vinylové podlahy, teplovodní podlahové topení, obložkové dřevěné zárubně s povrchem CPL, kalibrované keramické obklady a dlažbu, francouzská okna a okna osazená trojskly, značkovou sanitu, atd. ( vše dle vlastního výběru u smluvních dodavatelů). Pro zajištění nadstandardních zvukových a tepelných izolačních vlastností, používáme mezibytové příčky z cihel AKU SYM tloušťky 25 a 30cm. Dalším neméně důležitým aspektem pro spokojené bydlení jsou i náklady na topení, jenž jsou minimální díky nízké energetické náročností – energetická třída B. Součástí standardu je také příprava na instalaci kuchyňské linky.

V projektu spojily síly a výrobní kapacity společnosti Zlaté Terasy s.r.o., STAFOS - REAL, s.r.o. a ELPREMO, spol. s r.o., jako generální dodavatel stavby. Společnosti mají více jak 14-ti leté zkušenosti v oblasti bytové výstavby v Olomouci. Pokud tedy hledáte koupi nového bydlení či investice v centru krajského města, seriozní developer s dlouholetou praxí je vaší správnou volbou! Bezplatné vyřízení hypotečních úvěrů samozřejmostí! Další podrobnosti o projektu vám rádi sdělíme při osobním setkání. Rastislav Šrajer, manažer projektu.

Zlaté terasy se nachází na Wolkerově ulici na ploše bývalých mrazíren sousedící s hotelem Comfort (dříve Ibis), v těsné blízkosti Výstaviště Flora a městského parku Smetanovy Sady (do 300m), tedy blízko centra, kam dojdete klidnou chůzí za 10minut. K orloji to máte pouze o 5 minut delší procházkou. Lokalita je také unikátní svou výbornou dopravní dostupností. Autem se mimo veškeré zácpy do 2 minut dostanete zejména na výpadovku na Brno, Ostravu, Hradec Králové, ale i například do Fakultní nemocnice. Tramvajová zastávka je hned vedle areálu na ulici Wolkerova, jednou linkou se dostanete rychle a pohodlně mimojiné i na hlavní vlakové nádraží. Nemůžeme pominout ani excelentní občanskou vybavenost, která je v centru města na nejvyšší úrovni jak kvalitou, tak kvantitou!

AKCE DO 30.6. 2019! SLEVA 100.000,- Kč při zakoupení bytu nad 50 m2 a garážového stání!!!

Poptávkový formulář

*
*
*
fname: email: fullname:
  • Partneři