Hlídací pes
Nastavte si zdarma
hlídacího psa
Chci odebírat:
Byty
Prodej

Prodej bytu 2+kk 68,79m2, předzahrádka 43,10m2, Bydlení Šantova, Olomouc - Centrum

Thumbnail
Thumbnail
Thumbnail
Thumbnail
Thumbnail
Thumbnail
Thumbnail
Thumbnail
Thumbnail
Thumbnail
Thumbnail
Thumbnail
Thumbnail
Thumbnail
Thumbnail
Thumbnail
Poloha zadaná inzerátem je ulice.

Soubory

Základní informace

Cena bytu: 3 640 000
Poznámka Byty v centru přímo od Developera, neplatíte provizi, neplatíte 4% daň z nabytí.
Provize včetně provize
Poplatky včetně poplatků
Právní servis včetně právního servisu
Průměrné náklady na bydlení 2500,- Kč bez elektřiny
Hypotéka ANO
Obec Olomouc
Ulice Šantova
Informace o nabídce
Číslo zakázky ŠANTOVA E212 UJ
Datum aktualizace 08.12.2020
K dispozici od 30.11.2021
Kontakt makléře
Kontakt na makléře

Rastislav Šrajer
+420 724 972 272
info@bydlenisantova.cz

Popis nabídky

Nabízíme vám Ubytovací jednotku v atraktivní a přitom klidné lokalitě uprostřed Olomouce, v 2.etapě projektu Bydlení Šantova - bytový dům E.
Projekt Bydlení Šantova vzniká na ploše bývalých Sochorových kasáren v blízkosti olomoucké tržnice jako ucelený městský blok semknutý kolem zeleného uzavřeného prostoru.
Dostupnost:
do 200 m – zastávky MHD (tramvaje i autobusy), cyklostezky, nábřeží Moravy, atletický stadion, sokolovna, OC Galerie Šantovka
do 300 m – městská tržnice, autobusové nádraží, Smetanovy sady, Bezručovy sady s rozáriem, minigolf
do 500m – poliklinika u tržnice, ZŠ, MŠ, Dolní náměstí, loděnice, tenisový areál
do 1km – Horní náměstí, divadlo, radnice, Galerie Moritz (Prior), náměstí Republiky, památková rezervace, množství kostelů včetně katedrály sv. Václava, střední školy (2x gymnázium, průmyslová škola strojní i elektro, odborná učiliště), vysoké školy (UP i MVŠO), vnitřní obchvat (ul. Velkomoravská)
cca 1,3 km – hlavní vlakové nádraží
Pořiďte si novou jednotku v developerském projektu, který klade důraz na moderní architektonické řešení a použití kvalitního stavebního materiálu. Při navrhování budovy, společných prostor i samotných jednotek vycházíme z mnohaletých zkušeností v oboru.
Standardní vybavení jednotek obsahuje mimojiné vinylové podlahy, teplovodní podlahové topení, obložkové dřevěné zárubně s povrchem CPL, kalibrované keramické obklady a dlažbu, francouzská okna a okna osazená trojskly, značkovou sanitu, atd. ( vše dle vlastního výběru u smluvních dodavatelů). Pro zajištění nadstandardních zvukových a tepelných izolačních vlastností, používáme mezibytové příčky z cihel AKU SYM tloušťky 30cm. Součástí standardu je také příprava na instalaci kuchyňské linky.
Každá z jednotek disponuje dále prostornou šatnou nebo přípravou na vestavěné skříně. Parkování je řešeno v suterénech jednotlivých domů i v samostatném parkovacím domě, který poskytne dostatek parkovacích míst pro každého.

Ubytovací jednotka - zapsána jako jiný nebytový prostor, nesplňuje normu oslunění. Lze zřídit trvalé bydliště, pronajmout, získat hypotéku za stejných podmínek jako na bytovou jednotku.

Bezplatné vyřízení výhodného hypotečního financování vlastním hypotečním centrem.
Kompletní nabídku naleznete na našich webových stránkách a další podrobnosti Vám rádi sdělíme při osobním setkání. Rastislav Šrajer, manažer projektu.

Zobrazit více Skrýt popis

Poptávkový formulář

*
*
*
*
* captcha
  • Partneři