Hlídací pes
Nastavte si zdarma
hlídacího psa
Chci odebírat:
Byty
Prodej

Prodej moderně řešené novostavby bytu 1+kk, 28,38m2 + 6,38m2 balkón, Janského, Olomouc - Povel , REZERVOVÁNO

thumbnail
Thumbnail
Thumbnail
Thumbnail
Thumbnail
Thumbnail
Thumbnail
Thumbnail
Thumbnail
Thumbnail
Thumbnail
Thumbnail
Thumbnail
Thumbnail
Thumbnail
Thumbnail
Thumbnail
Thumbnail
Thumbnail
Poloha zadaná inzerátem je ulice.

Základní informace

Cena bytu: 3 530 000
Poznámka Včetně provize RK a právních služeb.
Popis REZERVOVÁNO
Provize včetně provize
Poplatky včetně poplatků
Právní servis včetně právního servisu
Průměrné náklady na bydlení cca 1.200,- Kč bez elektřiny
Obec Olomouc
Ulice Janského
Informace o nabídce
Číslo zakázky ProdPA31kk
Datum aktualizace 17.02.2022
K dispozici od 01.03.2021
Kontakt makléře
Kontakt na makléře

Rastislav Šrajer
724 972 272
724 972 272
srajer@stafosreal.cz

Popis nabídky

Připravili jsme pro Vás možnost koupě atraktivního bytu, který se nachází v jedné z nejpoptávanějších částí města Olomouce, v těsné blízkosti veškerých služeb, na ulici Janského, Olomouc – Povel. Cihlová novostavba zkolaudovaná v listopadu 2018, předaná k užívání na přelomu roku 2018/2019 disponuje moderním výtahem s bezbariérovým přístupem ze vstupní haly umístěné v přízemí domu, kde se také nachází kolárna - kočárkárna.
Jedná se o nabídku bytu 1+kk velikosti 28,38m2 + 6,38m2 balkón, orientovaného na Východ, umístěného v 2.NP domu. Byt se skládá z předsíně, šatny, koupelny se závěsným wc, obývacího pokoje s kuchyňským koutem vyrobeným na míru a balkónu. Z nadstandardních prvků vybavení můžeme zmínit např. kvalitní vinylovou podlahu, teplovodní podlahové topení, rektifikované keramické obklady, minimalistickou kuchyňskou linku vyrobenou na míru. Optimální nízkonákladový tepelný komfort zajišťují stavební prvky domu ve spojení s teplovodním podlahovým topením řízeným centrálním bytovým termostatem Meibes. Jedním z moderních prvků bytu je francouzské okno se vstupem na praktický balkón, kde umístíte jak sezení, tak i např. úložný box na polstry a jiné drobnosti, sušák, grill, atd. Nabídková cena je pevně stanovena, prodávající si pouze vyhrazuje právo upřednostnit kupujícího s vlastními zdroji. Nabízíme také možnost dokoupení parkovacího stání ve vnitrobloku za 110.000,- Kč.
Vhodné zejména jako investice na pronájem, startovací byt pro vaše děti, či jako bydlení pro starší ročníky. Doporučujeme nezávaznou prohlídku po domluvě s makléřem.

Zobrazit více Skrýt popis

Poptávkový formulář

*
*
*
*
* captcha
  • Partneři