Hlídací pes
Nastavte si zdarma
hlídacího psa
Chci odebírat:
Domy a vily
Prodej

Prodej moderního rodinného domu 4+kk 161m2 s dvojgaráží na klíč, pozemek 769m2, obec Velký Týnec

Thumbnail
Thumbnail
Thumbnail
Thumbnail
Thumbnail
Thumbnail
Poloha zadaná inzerátem je ulice.

Základní informace

Cena domu: 10 006 000
Poznámka Včetně veškerých poplatků a právních služeb
Provize včetně provize
Hypotéka ANO
Okres Olomouc
Obec Velký Týnec
Ulice Podštampilí
Informace o nabídce
Číslo zakázky NadTyneckouSO05
Datum aktualizace 16.08.2021
Kontakt makléře
Kontakt na makléře

Rastislav Šrajer
724 972 272
724 972 272
srajer@stafosreal.cz

Popis nabídky

V krásné a klidné lokalitě obce Velký Týnec Vám nabízíme jeden ze sedmi rodinných domů s velkou zahradou, letní terasou a velkorysým řešením obývacího prostoru. Každý detail jsme pro Vás připravili s důrazem na funkčnost a celý projekt zasadili na dosah přírody, aby se v něm cítila dobře celá rodina.
Díky velkým skleněným plochám a přírodním materiálům se můžete těšit na příliv světla a teplo domova v naprostém klidu a bezpečí.
Dům díky svému umístění nabízí zázemí pro plnohodnotný rodinný život v klidném prostředí okolní zástavby rodinných domů bez ruchu a smogu krajského města, avšak s rychlou dopravní dostupností do metropole Hané.
Návrh vnitřního uspořádání splní očekávání i náročných zákazníků, hledajících pěkné a moderní bydlení. Výběr podoby designu interiérů je čistě na nových majitelích domu. Ohřev TUV a teplovodního podlahového topení zajišťuje tepelné čerpadlo se zásobníkem vody. Díky zvolenému primárnímu zdroji vytápění a ohřevu TUV bude v domech také nízká sazba odběru elektrické energie!
Dům svou nízkou energetickou náročností splňuje en. třídu B – velmi úsporná, a to díky použitým stavebním technologiím, a to zejména tepelnému čerpadlu, skladbě 25cm zdiva a 20cm zateplení a oknům s trojskly.
Jihozápadně orientovaná slunná zahrada je obklopená zahradami okolních domů. Nachází se na ní terasa s možností dostavby pergoly i dostatek prostoru pro výsadbu okrasných dřevin. Díky optimálnímu umístění domu vznikne na části zahrady také malebné atrium za garáží. Na ploše zahrady je umístěna podzemní retenční nádrž s dešťovou vodou s možností využití na závlahu zahrady. Je zde také možné realizovat bazén, umístit venkovní Whirlpool, atd. Ke komfortu bezpečného parkování vašeho auta slouží především prostorná dvojgaráž, stavebně propojená s domem, aby jste se i za špatného počasí dostali domů tzv. ‘‘suchou nohou‘‘. Dále jsou před garáží k dispozici dvě venkovní parkovací stání.
Uvedená cena je za hotový dům na klíč, včetně přípravy na venkovní žaluzie, klimatizaci, domácí videotelefon, centrální vysavač, vyjma kuchyňské linky.
Zahájení výstavby červen 2021, termín dokončení nejdříve 10/2022, nejpozději do 15-ti měsíců od podpisu Smlouvy o smlouvě budoucí kupní. Pro více informací k nabídce, financování a domluvení prohlídky lokality kontaktujte makléře.

Zobrazit více Skrýt popis

Poptávkový formulář

*
*
*
*
* captcha
  • Partneři