Hlídací pes
Nastavte si zdarma
hlídacího psa
Chci odebírat:
Byty
Prodej

Prodej nadstandardního bytu 3+kk 84,60m2 + lodžie 9,80m2, Zlaté Terasy, Olomouc - Wolkerova

Thumbnail
Thumbnail
Thumbnail
Thumbnail
Thumbnail
Thumbnail
Thumbnail
Thumbnail

Základní informace

Cena bytu: 3 916 200
Poznámka Byty v centru přímo od Developera, neplatíte provizi, neplatíte 4% daň z nabytí.
Provize včetně provize
Poplatky včetně poplatků
Právní servis včetně právního servisu
Průměrné náklady na bydlení 3500,- Kč bez elektřiny
Hypotéka ANO
Obec Olomouc
Ulice Wolkerova
Informace o nabídce
Číslo zakázky TerasyA311
Datum aktualizace 05.11.2018
K dispozici od 31.12.2019
Kontakt makléře
Kontakt na makléře

Rastislav Šrajer
724 972 272
585 229 856
srajer@stafosreal.cz

Popis nabídky

Hledáte bydlení či investici v atraktivní lokalitě uprostřed Olomouce přímo od DEVELOPERA?
Partnerský projekt Zlaté Terasy vzniká v těsné blízkosti parku Smetanovy Sady a výstaviště Flora jako ucelené městské bloky o dvou etapách, z nichž první etapa ,,A\'\', kterou nabízíme, je již ve výstavbě. Předpokládaný termín dokončení v říjnu 2019 a k nastěhování do konce roku 2019.

Proč si vybrat právě tento projekt?

Strategická poloha pro spokojené městské bydlení v těsné blízkosti centra města a rozsáhlé relaxační zóny parku Smetanovy Sady, jehož součástí je i výstaviště Flora.

Perfektní dopravní dostupnost - 300m na výpadovku na dálnici Ostrava/Brno, 270m Výstaviště Flora, 220m železniční zastávka, do 350m zastávky tramvaje i autobusů, 1,4km Fakultní nemocnice, atd.

Precizní materiály stavby samotné - např. mezibytové i venkovní stěny 30cm nadstandardních zvukových a tepelných izolačních vlastností, k tomu 16cm zateplení minerální vlnou, francouzská okna a okna osazená trojskly.

Velkoryse zvolené prvky standardní výbavy bytových jednotek - dřevěné vícevrstvé podlahy 13mm s kročejovou izolací nebo vinyl, kalibrované obklady RAKO, vstupní bezpečnostní a protipožární dveře, interiérové dveře a zárubně dřevěné s odolným povrchem CPL, závěsné wc a malé umyvadlo Laufen, baterie Grohe, atd.
Součástí standardu je také příprava na instalaci kuchyňské linky.

Pořiďte si nový byt v developerském projektu, který klade důraz na Vás a Vaše budoucí pohodlí v novém bytě! Při navrhování budovy, společných prostor i samotných bytů vycházíme z více jak desetiletých zkušeností v oboru.
Každý z bytů disponuje dále prostornou šatnou nebo přípravou na vestavěné skříně. K dispozici jsou také komory na patrech, sklepy a výběr z vnitřních parkovacích stání, vše volitelně k dokoupení.

Bezplatné vyřízení výhodného hypotečního financování je samozřejmostí.
Kompletní nabídku naleznete na našich webových stránkách a další podrobnosti Vám rádi sdělíme při osobním setkání. Rastislav Šrajer, manažer projektu.

Zobrazit více Skrýt popis

Poptávkový formulář

*
*
*
*
* captcha
  • Partneři