Hlídací pes
Nastavte si zdarma
hlídacího psa
Chci odebírat:
Byty
Prodej

Prodej novostavby - podkrovního apartmánu 1+kk, Olomouc - město

Thumbnail
Thumbnail
Thumbnail
Thumbnail
Thumbnail
Thumbnail
Thumbnail
Thumbnail
Poloha zadaná inzerátem je ulice.

Základní informace

Cena bytu: 3 900 000
Poznámka Včetně komory, možnost dokoupení stání...
Provize včetně provize
Poplatky včetně poplatků
Právní servis včetně právního servisu
Průměrné náklady na bydlení 2 000
Obec Olomouc
Ulice Camilla Sitteho
Informace o nabídce
Číslo zakázky ProdŠC1kk
Datum aktualizace 03.11.2022
K dispozici od 01.12.2022
Kontakt makléře
Kontakt na makléře

Rastislav Šrajer
724 972 272
724 972 272
srajer@stafosreal.cz

Popis nabídky

Nabízíme vám unikátní malometrážní apartmán v atraktivní lokalitě uprostřed Olomouce, v podobě právě dokončovaného bytu 1+kk o podlahové ploše bytu s komorou 33,4 m2 a lodžie 5,70 m2. Apartmán je umístěn v posledním 7.NP cihlové novostavby s jižním panoramatickým výhledem a skládá se z obývacího pokoje s kuchyňským koutem, předsíně, koupelny s toaletou a lodžie. Prostorná komora je umístěna přímo naproti apartmánu. Samotné vybavení apartmánu tak i domu klade důraz na moderní architektonické řešení a použití kvalitního stavebního materiálu. V apartmánu jsou instalovány vinylové podlahy, teplovodní podlahové topení, klimatizace, obložkové dřevěné zárubně s povrchem CPL, kalibrované keramické obklady a dlažba, francouzské okno osazené trojskly, značková sanita a další. Pro zajištění nadstandardních zvukových a tepelných izolačních vlastností byly při stavbě domu použity mezibytové příčky z cihel AKU SYM tloušťky 30cm, obvodový plášť domu navíc zateplen, díky čemuž spadá do energetické třídy B, náklady na bydlení tak budou minimální při maximálním tepelném komfortu! Pro náročné uživatele internetu je tu přichystané připojení optickým kabelem od společnosti Nordic Telecom + Nordic TV.
Dostupnost: do 200 m – zastávky MHD (tramvaje i autobusy), cyklostezky, nábřeží Moravy, atletický stadion, sokolovna, OC Galerie Šantovka do 300 m – městská tržnice, autobusové nádraží, Smetanovy sady, Bezručovy sady s rozáriem, minigolf; do 500m – poliklinika u tržnice, ZŠ, MŠ, Dolní náměstí, loděnice, tenisový areál; do 1km – Horní náměstí, divadlo, radnice, Galerie Moritz (Prior), náměstí Republiky, památková rezervace, množství kostelů včetně katedrály sv. Václava, střední školy (2x gymnázium, průmyslová škola strojní i elektro, odborná učiliště), vysoké školy (UP i MVŠO), vnitřní obchvat (ul. Velkomoravská) cca 1,3 km – hlavní vlakové nádraží.
Víme, že nikoho nebaví zdlouhavé večerní hledání parkování a kroužení kolem domu, proto lze dokoupit také vnitřní parkovací stání v parkovacím domě, díky kterému už nikdy nezažijete škrabání námrazy z oken vašeho vozu.
Součástí prodeje je také kuchyňská linka s obývací stěnou. Předání nemovitosti nejdříve od prosince 2022. Součástí prezentace jsou vizualizace budoucího stavu. Nabídka je ideální nejen jako zajímavá investice na nejlepší adrese ve městě, ale i jako startovací bydlení, či manažerský byt...

Zobrazit více Skrýt popis

Poptávkový formulář

*
*
*
*
* captcha
  • Partneři