Hlídací pes
Nastavte si zdarma
hlídacího psa
Chci odebírat:
Komerční prostory
Prodej

Prodej obchodních prostor 113,15m2, Bydlení Šantova, Olomouc - Centrum

Thumbnail
Thumbnail
Thumbnail
Thumbnail
Thumbnail
Thumbnail
Thumbnail
Thumbnail
Poloha zadaná inzerátem je ulice.

Základní informace

Cena prostoru: 5 880 000
Poznámka Včetně parkovacího stání. Nebytové prostory přímo od Developera, neplatíte provizi, včetně DPH 21%, 4% daň z nabytí platí kupující
Provize včetně provize
Poplatky včetně poplatků
Právní servis včetně právního servisu
Hypotéka ANO
Obec Olomouc
Ulice Šantova
Informace o nabídce
Číslo zakázky ŠANTOVA C103
Datum aktualizace 30.11.2020
K dispozici od 01.04.2022
Kontakt makléře
Kontakt na makléře

Rastislav Šrajer
+420 724 972 272
info@bydlenisantova.cz

Popis nabídky

Developerská společnost Sochorova stavební s.r.o., Vám nabízí přímý prodej nových komerčních prostor na míru v samotném centru Olomouce, v projektu bytového komplexu ,,Bydlení Šantova‘‘, bytový dům C.
Pěší vzdálenost do nákupního centra Galerie Šantovka a na zastávky MHD do 200m, na tržnici, Dolní náměstí, autobusové nádraží a parky Bezručovy i Smetanovy sady 500m, do 1km pak Horní náměstí, fakulty Univerzity Palackého, atd.
Plocha komerční jednotky umístěné na nároží přízemí bytového domu činí 113,15m2, orientace na Jih, se samostatným vstupem a výlohami s možností osvětlené reklamní plochy přímo nad výlohami. Upřednostňujeme zájemce, kteří v rámci své investice a koupi komerčních prostor, přinesou užitečné služby obyvatelům budoucího komplexu Bydlení Šantova.
Z technologií stavby stojí za zmínku zejména mezibytové cihlové příčky tloušťky 30cm postavené systémem Porotherm AKU SYM, výlohy s izolačními trojskly. Z vybavení dále kvalitní a vizuálně přitažlivé dřevěné dveře a zárubně s povrchem CPL laminát, moderní dlažba. Vlastní sociální zařízení – závěsné wc, umyvadlo. Vytápění – dálkové, deskové radiátory. Internet optickým kabelem.
V ceně již zahrnuto stání přímo v domě, možnost dokoupení také v dvoupodlažním suterénním parkovacím domě ve vnitrobloku, který bude zatravněn. Pro veřejnost a návštěvy budou k dispozici také venkovní parkovací stání ve vnitrobloku.
Nenechte si ujít mimořádnou investiční příležitost v samotném centru města, služby vlastního hypotečního centra jsou samozřejmostí. Další podrobnosti Vám rádi sdělíme při osobním setkání. Rastislav Šrajer, manažer projektu.

Zobrazit více Skrýt popis

Poptávkový formulář

*
*
*
*
* captcha
  • Partneři