Hlídací pes
Nastavte si zdarma
hlídacího psa
Chci odebírat:
Komerční prostory
Prodej

Prodej obchodních prostor 78,10m2, Bydlení Šantova, Olomouc - Centrum , REZERVOVÁNO

Thumbnail
Thumbnail
Thumbnail
Thumbnail
Poloha zadaná inzerátem je ulice.

Soubory

Základní informace

Cena prostoru: 3 510 000
Poznámka Nebytové prostory přímo od Developera, neplatíte provizi, včetně DPH 21%, 4% daň z nabytí platí kupující
Popis REZERVOVÁNO
Provize včetně provize
Poplatky včetně poplatků
Právní servis včetně právního servisu
Hypotéka ANO
Obec Olomouc
Ulice Šantova
Informace o nabídce
Číslo zakázky ŠANTOVA B107
Datum aktualizace 25.08.2020
K dispozici od 01.07.2020
Kontakt makléře
Kontakt na makléře

Rastislav Šrajer
+420 724 972 272
info@bydlenisantova.cz

Popis nabídky

Developerská společnost Sochorova stavební s.r.o., Vám nabízí přímý prodej nových komerčních prostor na míru v samotném centru Olomouce, na třídě 17. listopadu v projektu bytového komplexu ,,Bydlení Šantova‘‘, bytový dům N1.
Pěší vzdálenost do nákupního centra Galerie Šantovka a na zastávky MHD do 200m, na tržnici, Dolní náměstí, autobusové nádraží a parky Bezručovy i Smetanovy sady 500m, do 1km pak Horní náměstí, fakulty Univerzity Palackého, atd.
Plocha komerční jednotky umístěné v přízemí bytového domu činí 78,10m2, orientace na Sever do ulice, se samostatným vstupem a výlohami do ulice s možností osvětlené reklamní plochy přímo nad výlohami. Vhodné jako ordinace, lékárna, kancelářské prostory či obchodní prostory, služby jako kavárna, kosmetika, kadeřnictví, atd., ideální kontaktní místo pro vaše podnikání. Upřednostňujeme zájemce, kteří v rámci své investice a koupi komerčních prostor, přinesou užitečné služby obyvatelům budoucího komplexu Bydlení Šantova.
Z technologií stavby stojí za zmínku zejména mezibytové cihlové příčky tloušťky 30cm postavené systémem Porotherm AKU SYM, výlohy s izolačními trojskly. Z vybavení dále kvalitní a vizuálně přitažlivé dřevěné dveře a zárubně s povrchem CPL laminát, moderní dlažba. Vlastní sociální zařízení – závěsné wc, umyvadlo. Vytápění – dálkové, deskové radiátory. Internet optickým kabelem.
Možnost přikoupení vnitřních parkovacích stání v suterénu, nebo v dvoupodlažním suterénním parkovacím domě ve vnitrobloku, který bude zatravněn. Pro veřejnost a návštěvy budou k dispozici také venkovní parkovací stání ve vnitrobloku.
Termín zahájení výstavby květen 2018, dokončení červen 2020.
Nenechte si ujít mimořádnou investiční příležitost v samotném centru města, služby vlastního hypotečního centra jsou samozřejmostí. Další podrobnosti Vám rádi sdělíme při osobním setkání. Rastislav Šrajer, manažer projektu.

Zobrazit více Skrýt popis

Poptávkový formulář

*
*
*
*
* captcha
  • Partneři