Hlídací pes
Nastavte si zdarma
hlídacího psa
Chci odebírat:
Komerční prostory
Prodej

Prodej obchodních prostor 83,88m2, Bydlení Šantova, Olomouc - Centrum

Thumbnail
Thumbnail
Thumbnail
Thumbnail
Thumbnail
Poloha zadaná inzerátem je ulice.

Základní informace

Cena prostoru: 3 770 000
Poznámka Nebytové prostory přímo od Developera, neplatíte provizi, včetně DPH 21%, 4% daň z nabytí platí kupující
Provize včetně provize
Poplatky včetně poplatků
Právní servis včetně právního servisu
Hypotéka ANO
Obec Olomouc
Ulice Šantova
Informace o nabídce
Číslo zakázky ŠANTOVA A104
Datum aktualizace 30.11.2020
K dispozici od 01.01.2021
Kontakt makléře
Kontakt na makléře

Rastislav Šrajer
+420 724 972 272
info@bydlenisantova.cz

Popis nabídky

Developerská společnost Sochorova stavební s.r.o., Vám nabízí přímý prodej nových komerčních prostor na míru v samotném centru Olomouce, na třídě 17. listopadu v projektu bytového komplexu ,,Bydlení Šantova‘‘, bytový dům A.
Pěší vzdálenost do nákupního centra Galerie Šantovka a na zastávky MHD do 200m, na tržnici, Dolní náměstí, autobusové nádraží a parky Bezručovy i Smetanovy sady 500m, do 1km pak Horní náměstí, fakulty Univerzity Palackého, atd.
Plocha komerční jednotky umístěné na nároží přízemí bytového domu činí 83,88m2, orientace na Sever do ulice, se samostatným vstupem a výlohami s možností osvětlené reklamní plochy přímo nad výlohami. Vhodné jako ideální kontaktní místo pro vaše podnikání. Upřednostňujeme zájemce, kteří v rámci své investice a koupi komerčních prostor, přinesou užitečné služby obyvatelům budoucího komplexu Bydlení Šantova.
Z technologií stavby stojí za zmínku zejména mezibytové cihlové příčky tloušťky 30cm postavené systémem Porotherm AKU SYM, výlohy s izolačními trojskly. Z vybavení dále kvalitní a vizuálně přitažlivé dřevěné dveře a zárubně s povrchem CPL laminát, moderní dlažba. Vlastní sociální zařízení – závěsné wc, umyvadlo. Vytápění – dálkové, deskové radiátory. Internet optickým kabelem.
Možnost přikoupení venkovních parkovacích stání, nebo v dvoupodlažním suterénním parkovacím domě ve vnitrobloku, který bude zatravněn. Pro veřejnost a návštěvy budou k dispozici také venkovní parkovací stání ve vnitrobloku.
Předpokládaný termín dokončení prosinec 2020.
Nenechte si ujít mimořádnou investiční příležitost v samotném centru města, služby vlastního hypotečního centra jsou samozřejmostí. Další podrobnosti Vám rádi sdělíme při osobním setkání. Rastislav Šrajer, manažer projektu.

Zobrazit více Skrýt popis

Poptávkový formulář

*
*
*
*
* captcha
  • Partneři