Hlídací pes
Nastavte si zdarma
hlídacího psa
Chci odebírat:
Domy a vily
Prodej

Prodej vily Háj, UP 216 m2, pozemky 8176 m2, Držovice - Prostějov

thumbnail
Thumbnail
Thumbnail
Thumbnail
Thumbnail
Thumbnail
Thumbnail
Thumbnail
Thumbnail
Thumbnail
Thumbnail
Thumbnail
Thumbnail
Thumbnail
Thumbnail
Thumbnail
Thumbnail
Thumbnail
Thumbnail
Thumbnail
Thumbnail
Thumbnail
Thumbnail
Thumbnail
Thumbnail
Thumbnail
Thumbnail
Poloha zadaná inzerátem je ulice.

Základní informace

Cena cena u makléře
Provize včetně provize
Poplatky včetně poplatků
Právní servis včetně právního servisu
Okres Prostějov
Obec Držovice
Ulice Háj
Informace o nabídce
Číslo zakázky ProdVilaHáj01
Datum aktualizace 08.03.2022
K dispozici od 31.08.2022
Kontakt makléře
Kontakt na makléře

Rastislav Šrajer
724 972 272
724 972 272
srajer@stafosreal.cz

Popis nabídky

Vážení klienti, jen málokdy se poštěstí mít příležitost opět vdechnout život něčemu tak výjimečnému, jako je nemovitost, kterou bych Vám rád nabídl ke koupi. Věřím, že hned z první fotky ji mnozí z Vás poznávají, i když vzdáleně. Většina z nás kolem ní, možná bez povšimnutí, alespoň jednou za svůj život projela.
Jedná se o prvorepublikovou vilu Háj s dvěma nadzemními a jedním částečně podzemním podlažím, zasazenou k okraji lesa s nádherným výhledem na Prostějov a Držovice. Dle projektové dokumentace z roku 1931 je vila navržena s rozdělením na dvě bytové jednotky, a to 2+1 (dva pokoje, kuchyň, koupelna, wc, sklep a spíž) v 1.PP, jehož přední část je nad terénem a 3+1 (tři pokoje, kuchyň, koupelna, wc, hala, balkon) v 1.NP a částečně obytné podkroví pod mansardovou střechou ( tři pokoje, dvě místnosti jako půda, wc, balkon).
Vila je aktuálně připravena na kompletní rekonstrukci dle požadavků a záměru budoucího majitele. Vzhledem k jejímu umístění, jakož i velikosti a počtu místností, se naskýtá vícero možností pro její budoucí využití, jako například dvougenerační honosné bydlení, či reprezentativní sídlo firmy, či jejich spojení, provoz penzionu (menšího domovu pro seniory), soukromé školky, atd. Díky přilehlým pozemkům, z nichž cca 2700m2 je v územním plánu obce určena na další výstavbu (obytná smíšená), se tak nabízí širší možnosti budoucích záměrů. Součástí nabídky je také 0,5 ha lesních pozemků, v jejichž části se nachází malebný únik před ruchem civilizace, a to palouček zasazený mezi vzrostlými stromy, s vybudovaným bazénem, slavobránou a nedalekou kopanou studnou, nyní nevyužívanou.
Pokud tedy hledáte objekt s duší, který si přetvoříte k obrazu svému, ať už pro sebe, či na podnikání, věřím, že vila Háj vás zaujme. Rád se s vážnými zájemci setkám na osobní prohlídce vily a jejího okolí.

Zobrazit více Skrýt popis

Poptávkový formulář

*
*
*
*
* captcha
  • Partneři