Hlídací pes
Nastavte si zdarma
hlídacího psa
Chci odebírat:
Byty
Pronájem

Pronájem novostavby ubytovací jednotky 2+kk 53,6m2 + balkon 6,70m2 v novostavbě, Šantova, Olomouc

thumbnail
Thumbnail
Thumbnail
Thumbnail
Thumbnail
Thumbnail
Thumbnail
Thumbnail
Thumbnail
Thumbnail
Thumbnail
Thumbnail
Thumbnail
Thumbnail
Thumbnail
Thumbnail
Poloha zadaná inzerátem je ulice.

Základní informace

Cena nájmu: 15 000 / měsíc
Poznámka Včetně vnitřního parkovacího stání a komory!
Provize + provize RK
Poplatky včetně poplatků
Právní servis včetně právního servisu
Průměrné náklady na bydlení 3 500
Obec Olomouc
Ulice Wittgensteinova
Informace o nabídce
Číslo zakázky PronŠC316UJ
Datum aktualizace 21.02.2023
K dispozici od 01.03.2023
Kontakt makléře
Kontakt na makléře

Rastislav Šrajer
724 972 272
724 972 272
srajer@stafosreal.cz

Popis nabídky

Nabízíme pronájem ubytovací jednotky 2+kk 53,6m2 + balkon 6,70m2 ve 3.NP novostavby těsně po kolaudaci přímo v centru města, na ulici Šantova, Olomouc.
Jedná se o nový - postupně se rozrůstající - rezidenční bytový komplex s rozsáhlým vnitroblokem plným zeleně. Rezidence Bydlení Šantova je umístěna mezi ulicemi Třída 17. listopadu (spoj centra města a hl.nádraží), Wittgensteinova, Šantova. Její strategická poloha je tak krom stupně vybavení jednotlivých bytů, velkým lákadlem. V těsné blízkosti stojí za zmínku OC Šantovka, botanická zahrada, právnická a přírodovědecká fakulta UP, tržnice a navazující dolní a horní náměstí. Žijte v centru dění, s plnou občanskou vybaveností a perfektní dopravní dostupností MHD, minimální pěší vzdáleností parků a centra města, nájezd na dálnici jen cca 5minut jízdy.
Byt, orientovaný na Severovýchod s panoramatickým výhledem na centrum Olomouce se skládá z obývacího pokoje s kk se vstupem na balkon, ložnice se vstupem do šatny, předsíně a koupelny s wc. Byt spadá svou energetickou náročností do třídy B - velmi úsporná!
Mimo jiné je součástí vybavení kvalitní vinylová podlaha, teplovodní podlahové topení, moderní koupelna s rektifikovaným nadstandardní dlažbou a obkladem, vybavena bezbariérovým walk-in sprchovým koutem s hlavovou sprchou. Součástí nájmu je také vnitřní parkovací stání v parkovacím domě. Nájem činí 15.000,- Kč + náklady na bydlení cca 2.500,- Kč + elektřina na nájemce. Kauce ve výši dvou měsíčních nájmů, lze rozložit do dvou splátek. Odměna RK ve výši jednoho nájmu + 21% DPH. Samozřejmostí je bezbariérový přístup do domu, vysokorychlostní stabilní internet optickým kabelem a moderní výtah. Nastěhování možné po domluvě ihned. U zájemců prověřujeme evidenci exekucí, insolvence, a dluhy na zdravotním pojištění. Prohlídky s vážnými zájemci po domluvě s makléřem. Využijte nabídky bydlet v novém! Další nabídky podobných bytů v této lokalitě u makléře.

Zobrazit více Skrýt popis

Poptávkový formulář

*
*
*
*
* captcha
  • Partneři